KONST / Litografier / Färglitografi 17537067
nr 1753 7067
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 84/120, Etat II. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x65 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:58:14
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg